SFT6400A 4*GE ulaza PAL B/G NTSC 64 u 1 IP u analogni modulator
Broj modela:  SFT6400A
Marka:Softel
Minimalna količina narudžbe:1
gou  Podrška za BISS dešifriranje
gou  Podrška za umetanje OSD-a (logo i natpis)
Detalji proizvoda
Tehnički parametri
Ključne značajke
Softver za upravljanje
Preuzmi
01
Opis proizvoda
1. UVOD
2. ZNAČAJKE
-2U kućište, visoka gustoća radi uštede troškova dostave
-Podržava umetanje OSD-a (logo i natpis) za svaki kanal, jednostavno rukovanje
-Podrška za CC/Titlove/Teletekst
-Podrška za BISS dešifriranje (u razvoju)
-Podrška za izmjenu informacija o programu, odabir više zvukova
-4 GE porta (maks. 64 IP ulaza preko MPTS/SPTS), maks. 840 Mbps za svaki GE ulaz
-64 nesusjedna ili susjedna nosioca izlaz, svakih 32 nosioca unutar 400MHz
-Podrška za upravljanje mrežom putem weba
SFT6400A 4*GE ulaza 64 u 1 IP u analogni modulator
Ulazni Sučelje/brzina 4 GE porta (maks. 64 IP ulaza)Maks. 840 Mbps za svaki GE ulaz
Strujanje UDP, UDP / RTP, 1-7 paketa (SPTS/MPTS)
Transportni protokol UDP/RTP, unicast i multicast, IGMP V2/V3
Duljina paketa 188 / 204 bajtova
Zvuk MPEG-1/2 sloj 1/2, (HE-)AAC, AC3
Podaci CC, teletekst, titlovi, DVB titlovi
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Omjer slike 4:3
ModulacijaParametri Broj kanala Izlaz do 64 susjedna ili nesusjedna nosača
Konektori 75Ω, F-priključak
Frekvencijski raspon 43,25 – 951,252 MHz
Izlazna propusnost 400 MHz (svaki 32 nosioca)
Izlazna razina -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Gubitak povratka ≥ 14 dB
Distanca lažne frekvencije ≥ 60 dB
Točnost rezidualnog nosioca 1%
TV standard PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Omjer video signala i šuma ≥ 60 dB
Mrežno sučelje Upravljanje 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Podaci 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Drugi Izlazna rezolucija slike 480i/576i
Prikaz na ekranu Logotip: JPG, BMP, PNG
Titlovi: podrška za više jezika, prilagođeni smjer i brzina pomicanja
Podešavanje izlazne glasnoće 0 – 100 %
General Otpuštanje 483 mm × 330 mm × 88 mm (Š x D x V)
Temperatura 0~45℃ (rad), -20~80℃ (skladištenje)
Napajanje AC100V±10%, 50/60Hzili AC 220 V ± 10 %, 50/60 Hz